" "

Bestseller Citroën C3

Nový Citroën C3 je moderní hatchback se širokou škálou personalizace. Ve svém segmentu se velmi výrazně odlišuje od svých konkurentů a nabízí osobnost plnou barev a současně nevídaný komfort.

Citroën C3

Nový Citroën C3 zařazuje mezi svoje výhody:

 

Tváří plnou charakteru, která poprvé představuje nový podpis značky a nové LED světlomety. Větší možnosti úprav na míru. Nyní již 97 různých kombinací vzhledu exteriéru, 3 novými polepy střechy, 2 novými ráfky kol, 3 styly interiéru včetně 2 nových. Nový design prvků Airbump®. Komfortní zážitek na palubě nového modelu Citroën C3. V této třídě poprvé se objevujícími – sedadly Advanced Comfort, obvykle určenými pro vyšší segmenty nebo až 12 moderními technologiemi asistenčních systémů řízení a služby s připojením na internet.

NOVÁ PŘEDNÍ MASKA CITROËN C3 A JEŠTĚ VÍCE MOŽNOSTÍ PERSONALIZACE

 Nový Citroën C3, který má ještě výraznější styl a v poměrně stereotypním segmentu nabízí jedinečný tvar mění zažité principy trhu. K odvážnému stylu nové přední masky, se přidávají i nové LED světlomety, nové lité disky 16″ a 17″ a nové prvky Airbump®.

      Citroën, který se řídí sloganem
 
 „Inspired By You“
 
umožňuje každému klientovi uzpůsobit svůj nový vůz Citroën C3 dle jeho přání.  Individualizace Nového Citroënu C3 nyní tvoří 97 kombinací, zejména nové odstíny karoserie, nové Color Packy, nové odstíny střechy a nové prostředí interiéru.
BEZKONKURENČNÍ KOMFORT A MODERNÍ RÁZ KABINY
    Nový Citroën C3 byl stvořen tak, abyste se v něm při každé jízdě cítili komfortně a bezpečně. 
   Nová sedadla Advanced Comfort včetně loketní opěrky u řidiče, které zážitku na palubě dodávají jemnost a pohodlí.
Nový_Citroën_C3

Komplexní využitelnost

 Citroën C3 se pyšní snadným ovládáním a užitečnými technologiemi.  Nový Citroën C3 splní všechno co si od moderního hatchbacku představujete.  Nabízí přední parkovací asistent a 12 podpůrných prvků řízení pro větší komfort, jako je hads-free otevírání a startování nebo asistent pro rozjezd do svahu, a pro větší bezpečnost, jako je systém nouzového automatického brzdění, snímání dopravních značek nebo automatické přepínání dálkových světel.

Kompaktní Citroën C3 nabízí prostor na palubě na nejlepší úrovni na trhu, díky němuž je velmi praktický pro každodenní využití.

TECHNICKÉ VLASTNOSTI CITROËN C3

Délka:

399 cm

Šířka:

175 cm

Výška:

147 cm

Rozvor:

254 cm

Objem zavazadlového prostoru:

300 l

Kontaktujte nás!

Rádi Vám nový model Citroën C3 představíme na našem showroomu, nabídneme předváděcí jízdu a samozřejmě rádi vypracujeme nezávaznou obchodní nabídku. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, jsme tu pro Vás.

 
Title